بلنجینی: با سرویس های قدرتمند و هدفدار عرصه را بر برزیل تنگ کردیم

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
چهار شنبه - 13 سپتامبر 2017


سرمربی ایتالیا گفت: با سرویس های قدرتمند و هدفدار عرصه را بر برزیل تنگ کردیم و نتیجه‌ بیشتر از نحوه بازیمان برایم خوشحال کننده بود.

به‌ گزارش ‌ایسنا،  در پایان دیدار دو تیم والیبال برزیل و ایتالیا که با برتری سه بر دو لاجوردی پوشان برابر قهرمان المپیک به پایان رسید، جیان لورنزو بلنجینی در نشست خبری پایان بازی درباره این دیدا، گفت‌: من واقعا از این نتیجه‌ رضایت دارم. نتیجه‌ بیشتر از نحوه بازیمان برایم خوشحال کننده بود. تفاوت بازی دو تیم در سرویس ها بود. در جریان بازی پر اشتباه بودیم و به همین خاطر باید سرویس های خوبی می زدیم مخصوصا زمانی که حریف برزیل باشد. من همواره به بازیکنانم یاد آوری می‌کنم  که چه زمانی سرویس قدرتمند و چه زمانی سرویس هدفدار بزنند، اما تمرکز در تمام لحظات لازمه کار است.

سرمربی تیم ایتالیا ، افزود: هر دیدار با دیدار قبلی متفاوت است. در این بازی برابر برزیل حساسیت فینال المپیک وجود نداشت، اما بازی در سطح بالا آن هم برابر چنین حریفی لدت بخش است. بازی در چنین سطحی آدرنالین بازیکنان را افزایش می دهد و نبرد با قدرت های دنیا باعث پیشرفت می شود بنابراین من شاگردانم را در هر لحطه به جنگیدن تشویق می کنم. ما باید در هر بازی همانند امروز عرصه را بر حریفانمان تنگ کنیم در حالی که در برابر ایران هرچند دو ست کسب کردیم اما چنین عملکردی نداشتیم.

رنان دال زاتو هم در خصوص شکست در برابر تیم‌ ایتالیا ، اظهار کرد: به نظرم دیدار امروز برابر ایتالیا بسیار نزدیک و برابر بود. معتقدم تاکتیک ایتالیا در زدن سرویس های قدرتمند و هدفدار و تحت فشار قرار دادن ما بسیار درست بود و نتیجه‌ هم گرفتند. من انتظار داشتم تا جریان بازی به نفع ما تعییر کند ، اما این گونه نشد.

سرمربی برزیل در پایان ، خاطر نشان کرد:  به نظرم هر دو تیم ایتالیا و برزیل از شانس های اصلی برای قرار گرفتن بر روی سکو هستند.

انتهای پیام
نوشته شده توسط:admin - 7195 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹
برچسب ها:
دیدگاه ها