تک شات | مدیرعامل گوگل به احتمال آمدن تبلیغات به سرویس نقشه های این شرکت اشاره کرد

دسته: تکنولوژی
بدون دیدگاه
دوشنبه - 1 می 2017


مدیرعامل گوگل به احتمال آمدن تبلیغات به سرویس نقشه های این شرکت اشاره کرد

گوگل مپس، یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین خدمات شرکت گوگل محسوب می شود که در آن ویژگی های مختلفی باعث شده تا کار پیدا کردن آدرس های مختلف آسان تر از همیشه شود. یکی از ویژگی های اصلی این سرویس، مسیریابی نقطه به نقطه و بسیار دقیق آن است که در کنار به روزرسانی کاربران نسبت به وضع ترافیک، تبلیغی نیز در آن وجود ندارد و مزاحمتی برای افراد به وجود نمی آورد. در ادامه این خبر با تک شات همراه باشید.

 

بد نیست بدانید که نبود تبلیغات در گوگل مپس ممکن است به زودی تبدیل به یک خاطره شیرین شود و به زودی آگهی هایی به صورت پاپ آپ در این برنامه ظاهر شوند. این موضوع از صحبت های اخیر مدیرعامل گوگل برداشت شده که در گفت و گو با تحلیلگر وال استریت ژورنال و زمانی که از او پرسیده شد: آیا گفته گوگل قصد دارد از سرویس نقشه های خودش بهره تجاری ببرد و درآمدزایی کند، پاسخ داد: حتماً تغییرات اخیر گوگل مپس در ماه های اخیر را مشاهده کرده اید.

 

ساندار پیچای در ادامه گفت: اگر قصد سفر داشته باشید و یا بخواهید عصر جمعه خود را مفرح تر بگذرانید، با باز کردن گوگل مپس، اطلاعاتی راجع به کارهایی که می توانید انجام بدهید به شما داده می شود. این آغاز راه برای دریافت واکنش های مثبت از سوی کاربران است که به نظر من این فرصت را به ما می دهد تا زمانی هزینه ای برای آن در نظر بگیریم.

 

پیچای به طور مستقیم به آمدن تبلیغات در سرویس نقشه های گوگل اشاره نکرد، اما بسیاری از کارشناسان سخنان او را اینطور توضیح داده اند که قرار است بخش آگهی به گوگل مپس اضافه شود. ما فعلاً باید صبر کنیم و ببینیم در آینده گوگل چه تصمیمی در این خصوص اتخاد می کند.

همچنین بخوانید
نوشته شده توسط:admin - 8509 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷
برچسب ها: